Proindustry, s.r.o.

Pôsobíme v Potravinárskom a chemickom priemysle. Našou špecializáciou sú náročné projekty inštalácií výrobných strojov a konštrukcií kde najväčšiu referenciu tvoria silážne a transportné systémy pre distribúciu plastových fliaš v priemysle. Naše skúsenosti siahajú taktiež k inštaláciám veľkokapacitných filtračných systémov v papierenstve, spracovanie mlieka v potravinárstve a inštalácia potrubia v každom priemyselnom odvetí.

Sídlo firmy je v Bratislave, hlavnom meste Slovenskej Republiky čo nám otvára dvere do svete vďaka Viedenskému letisku vzdialenému len par desiatok kilometrov. Dokážeme zaistiť servisný zásah do 24 hodín.

Chceme byť viac ako len pracovná sila na vašom projekte, vždy chceme byť jeho súčasťou.

Proindustry.sk

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

2004

AD FIRMA SERVICE

Začíname tvoriť dlhodobo stabilný tím, ktorý už po krátkom čase zabezpečuje priemyselné inštalácie po celom svete.
2012

Konsolidácia do Proindustry, s.r.o.

V roku 2012 sme konsolidovali do firmy Proindustry s.r.o. v ktorej zoskupujeme technických pracovníkov pre komplexné pokrytie projektu od mechanických inštalácií a elektroinštalácií až po automatízáciu a uvádzanie do prevádzky.
2017

Proindustry, s.r.o.

V súčasnosti sme stabilný a spoľahlivý tím a vďaka tomu tvoríme hodnotu Proindustry u desiatky spokojných zákazníkov ročne vďaka profesionálnej spolupráci na projektoch a taktiež ochote a snahe zlepšovať našu prácu.
STIAHNITE SI NAŠU PREZENTÁCIU V PDF
STIAHNUŤ